Науково-методична комісія з журналістики

VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ “ІНФОРМАЦІЯ, КОМУНІКАЦІЯ, СУСПІЛЬСТВО – 2017″!

When:
18.05.2017 @ 09:41 – 20.05.2017 @ 10:41
2017-05-18T09:41:00+03:00
2017-05-20T10:41:00+03:00
Where:
вулиця Митрополита Андрея
3, Львів, Львівська область
Україна

ЗАПРОШУЄМО НА VІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ «ІНФОРМАЦІЯ, КОМУНІКАЦІЯ, СУСПІЛЬСТВО – 2017»!

Вже традиційною стала конференція ICS, яка проводиться щорічно під егідою кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності (СКІД) Національного університету «Львівська політехніка» – найбільшого та найстарішого технічного університету України. Сфера наукових інтересів колективу кафедри СКІД Львівської політехніки є синтезом цілої низки актуальних напрямів досліджень із консолідації інформації, соціальних комунікацій, бібліотечної та архівної діяльності, інформаційного менеджменту, електронного урядування, документознавства, прикладної психології та лінгвістики, безпеки інформаційного простору. Комплексність досліджень та їхня актуальність диктують потребу в обміні науковою інформацією з представниками вітчизняних та закордонних наукових шкіл, у встановленні партнерських стосунків із організаціями. ICS-2017 відбудеться в Славському – мальовничому селищі в Карпатах (Сколівські бескиди) за 130 км. на південь від Львова. Запрошуємо до нас на конференцію!

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ включають, але не обмежуються такими:

- Документознавство та інформаційна діяльність у системі сучасних наукових досліджень

- Інформаційні та комунікаційні технології в Internet та World Wide Web

- Соціальні комунікації

- Технології інформаційного менеджменту та інтелектуального опрацювання даних

- Безпека інформаційного простору держави

- Електронна демократія та електронне урядування

- Лінгвістичні технології інформаційної діяльності

- Психологічна та педагогічна компоненти документно-інформаційної діяльності

- Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільства

КІНЦЕВІ ТЕРМІНИ: до 21 КВІТНЯ 2017 р.: прийом заявок на участь у конференції та текстів до 05 ТРАВНЯ 2017 р.: повідомлення учасників про прийняття/відхилення матеріалів і включення доповіді до програми конференції до 16 ТРАВНЯ 2017 р.: перерахування оргвнесків

ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ Для участі в конференції необхідно надіслати на електронну адресу оганізаційного комітету (ics.conference@gmail.com): – заповнену заявку на участь у конференції; – матеріали доповіді. УВАГА! Студентські роботи програмний комітет розглядатиме виключно за умови співавторства з науковим керівником.

ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ Заявка на участь та матеріали доповіді повинні бути оформлені згідно з шаблонами, які можна завантажити на веб-сторінці конференції http://www.facebook.com/ics.conference – у відкритому доступі. Обсяг матеріалів доповіді – 2 повні сторінки, оформлені згідно з цими вимогами. Всі зображення повинні мати роздільну здатність не менше 300dpi. Доповіді буде подано в авторській редакції.

ПРИЙНЯТТЯ/ВІДХИЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ За результатами рецензування матеріали доповіді може бути прийнято, відхилено, або визнано такими, що потребують доопрацювання. Результат рецензування буде надіслано авторові на електронну пошту. Після прийняття матеріалів автор повинен сплатити організаційний внесок за вказаними у повідомленні реквізитами та надіслати копію платіжного документа про перерахування коштів на електронну пошту оргкомітету. ПУБЛІКАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ До початку роботи конференції буде видано збірник матеріалів доповідей на DVD. Програми та збірники матеріалів учасники отримають під час реєстрації.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ВНЕСКИ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ: – вартість публікації одного примірника матеріалів конференції; – поштові витрати для пересилання матеріалів конференції для учасників, які не зможуть взяти участь у конференції особисто; – організаційні витрати.

ОРГВНЕСКИ ДЛЯ ОДНІЄЇ ДОПОВІДІ СТАНОВЛЯТЬ: для учасників з України – 300 гривень; для закордонних учасників – 50 євро. Реквізити для оплати організаційного внеску буде надіслано електронною поштою разом із підтвердженням прийняття матеріалів доповіді.  

Детальніша інформація

Заява